VZORKA - Volupta+ pre ženy, 5 g_0.0b

Kód: 65301VZORKA
5,50 € 4,58 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

VZORKA 5ml - Volupta+ pre ženy

Potešenie do postele: prebuď svoju zmyselnosť s intímnym gélom Volupty +!

 Vytvorená pre ženy, bude sa páčiť aj mužom ...

Volupty + je intímny lubrikačný gél prírodného zloženia, ktorý pozitívne pôsobí na mechanizmy pohlavného vzrušenia. Tento prírodný lublikant má zosilňujúce účinky, jeho pôsobenie je založené na vysokej koncentrácii aminokyseliny L-arginín - Donator oxidu dusného. Intímny gél tiež podporuje normálnu mikroflóru intímnych partií ženy.

Ako káva prebúdza po nočnom spánku, tak intímny gél Volupty + prebúdza libido. Gél má prírodné zloženie a pôsobia na prirodzené mechanizmy sexuálneho vzrušenia. Jeho pôsobenie je založené na aminokyseline L-arginín. Vďaka nej sa v organizme spúšťa proces produkcie oxidu dusnatého (NO), ktorý vyvoláva uvoľnenie hladkého svalstva v cievnych stenách, rozširuje cievy, zaisťuje intenzívny prítok krvi do pohlavných orgánov. (Ďalej vám o mechanizmu pôsobenia arginínu a oxidu dusného povieme viac. - Poznámka) Mimochodom, na aktiváciu produkcie oxidu dusnatého je založené pôsobenie takých prípravkov, ako je viagra a jej analógy.

Volupty + pomáha dosiahnuť sexuálneho potešenia dokonca aj tým ženám, pre ktoré bolo predtým toto potešenie nedosiahnuteľné.

Vďaka Volupte + sa zmyselnosť prebúdza skôr ako zvyčajne a erotogénne zóny ľahko reagujú na nežné dotyky.

S Volupty + sa budete môcť zaradiť medzi tie šťastné, ktorí spoznali neuveriteľnú mnohohrannost sexuálnej rozkoše.

L-arginín sa používa aj v niektorých iných prípravkoch intímne kozmetiky, jedinečnosť Volupty + od TianDe spočíva v tom, že tu je táto aminokyselina vôbec prvýkrát ponúkaná v tak vysokom dávkovaní (5 mg v každej dávke, ktorá činí cca 1 g) a v kombinácii s takými zložkami, ako je kyselina mliečna, panthenol, alantoín a mentol.

Volupta + je vytvorená špeciálne pre ženy, avšak aj muži tento produkt ocenia, a to nielen preto, že uspokojenie partnerky zvyšuje kvalitu pohlavného života. Základom sexuálneho vzrušenia (u ženy aj mužov) je rovnaký mechanizmus - zvýšenie prítoku krvi do pohlavných orgánov, čo v tomto prípade zaisťuje oxid dusnatý. Preto sa produkt Volupty + odporúča nielen ženám, ale aj mužom, a to ako spoločne, tak jednotlivo.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pre zdravie
Body: 0.0
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: