O Tiande

TianDe - spoločnosť pre zdravie a krásu
 


Jedinečná kolekcia kozmeceutiky vyrábanej podľa 5000 rokov starých tradičných receptúr čínskej, tibetskej, altajskej medicíny s využitím moderných poznatkov vedy a pokročilých technológií.

Pozývame Vás a tešíme sa na Vašu návštěvu v kamennej predajni tianDe v Bratislave, ktorú pre Vás v blízkej dobe otvoríme!

Každý výrobok má vo svojom zložení vzácne prírodné ingrediencie ako:

  • výťažky z liečivých rastlín: ženšeň, zázvor, lotos, laminária…
  • éterické oleje: z ylang-ylangu, jasmínu, rozmarínu, mandlí…
  • unikátne zložky živočíšneho pôvodu: ovčia placenta, hadí tuk, kolagén
  • minerály: perly, zlato, striebro, kremík.

Tiež máme nový ekologický program ECOSPHERE, ktorý využíva len prírodné zložky a pri praní, upratovaní, umývaní nezaťažuje náš organizmus, ani prírodu chemickými látkami.


Objednávať výrobky v TianDe môžete v 35 štátoch sveta.Pošlite odkaz svojim priáteľom v zahraničí!

tiande-OBC_small
 
Odkiaľ prišlo Tiande?
 


Všetko začalo snom.


Snom o dokonalom svete. Trocha fantázie, silný náboj kreativnej energie a kvapka šťastia ju pomohli prmeniť na dokonalú víziu.
Vznikla spoločnosť TianDe, ktorej názov v preklade z čínštiny doslova znamená „nebeská dokonalosť“.

Unikátne produkty TianDe sa vyrábajú podľa receptúr tradičnej čínskej medicíny s využitím njnovších vedeckých poznatkov a pokročilých technolgií. Kvalita overená storočiami za úžasné ceny umožňuje prmeniť dokonalú víziu v skutočnosť.

Pri výrobe produktov firmy TianDe sa využívajú len vysoko kvalitné suroviny - rastliny, ktoré sú pestované v prírodných podmienkach, v ekologicky čistých oblastiach Číny a Tibetu, a sú vyberané špeciálne vyškolenými ľuďmi v určitých obdobiach podľa lunárneho kalendára. Aj voda používaná v kozmetike, sa získava z minerálnych prameňov a hlbokého mora.

Produkty TianDe pôsobia liečivo a povzbudzujúco nielen na pokožku, ale na celý organizmus. Ich podstata je zameraná predovšetkým na zdravie a spomalenie procesu stárnutia.

Všetky výrobky TianDe boli certifikované SZU a majú platné certifikáty pre celú Európu, pri ich výrobe sú používané BIO suroviny s certifikátmi kvality  ISO 9001-2000, GMP a HACCP. Tieto výrobky nie sú testované na zvieratách.


Filozofiu nebeskej harmónie a energie krásy, ktorá leží pri zrode všetkých našich výrobkov, predávame z dlane do dlane už v 35 krajiách sveta. Pridajte sa k nám a presvedčte sa sami.

 

Starostlivosť o telo

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie