O Tiande

TianDe - spoločnosť pre zdravie a krásu
 


Jedinečná kolekcia kozmeceutiky vyrábanej podľa 5000 rokov starých tradičných receptúr čínskej, tibetskej, altajskej medicíny s využitím moderných poznatkov vedy a pokročilých technológií.

Pozývame Vás a tešíme sa na Vašu návštěvu v kamennej predajni tianDe v Bratislave, ktorú pre Vás v blízkej dobe otvoríme!

Každý výrobok má vo svojom zložení vzácne prírodné ingrediencie ako:

  • výťažky z liečivých rastlín: ženšeň, zázvor, lotos, laminária…
  • éterické oleje: z ylang-ylangu, jasmínu, rozmarínu, mandlí…
  • unikátne zložky živočíšneho pôvodu: ovčia placenta, hadí tuk, kolagén
  • minerály: perly, zlato, striebro, kremík.

Tiež máme nový ekologický program ECOSPHERE, ktorý využíva len prírodné zložky a pri praní, upratovaní, umývaní nezaťažuje náš organizmus, ani prírodu chemickými látkami.


Objednávať výrobky v TianDe môžete v 35 štátoch sveta.Pošlite odkaz svojim priáteľom v zahraničí!

tiande-OBC_small
 
Odkiaľ prišlo Tiande?
 


Všetko začalo snom.


Snom o dokonalom svete. Trocha fantázie, silný náboj kreativnej energie a kvapka šťastia ju pomohli prmeniť na dokonalú víziu.
Vznikla spoločnosť TianDe, ktorej názov v preklade z čínštiny doslova znamená „nebeská dokonalosť“.

Unikátne produkty TianDe sa vyrábajú podľa receptúr tradičnej čínskej medicíny s využitím njnovších vedeckých poznatkov a pokročilých technolgií. Kvalita overená storočiami za úžasné ceny umožňuje prmeniť dokonalú víziu v skutočnosť.

Pri výrobe produktov firmy TianDe sa využívajú len vysoko kvalitné suroviny - rastliny, ktoré sú pestované v prírodných podmienkach, v ekologicky čistých oblastiach Číny a Tibetu, a sú vyberané špeciálne vyškolenými ľuďmi v určitých obdobiach podľa lunárneho kalendára. Aj voda používaná v kozmetike, sa získava z minerálnych prameňov a hlbokého mora.

Produkty TianDe pôsobia liečivo a povzbudzujúco nielen na pokožku, ale na celý organizmus. Ich podstata je zameraná predovšetkým na zdravie a spomalenie procesu stárnutia.

Všetky výrobky TianDe boli certifikované SZU a majú platné certifikáty pre celú Európu, pri ich výrobe sú používané BIO suroviny s certifikátmi kvality  ISO 9001-2000, GMP a HACCP. Tieto výrobky nie sú testované na zvieratách.


Filozofiu nebeskej harmónie a energie krásy, ktorá leží pri zrode všetkých našich výrobkov, predávame z dlane do dlane už v 35 krajiách sveta. Pridajte sa k nám a presvedčte sa sami.

 

Starostlivosť o telo