Získajte VIP zľavu

Získajte VIP zákaznícku zľavu tu (VIP zľava sa netýka partnerov, ktorí už svoje ID číslo majú)

 


Po vyplnení tohto formulára Vás budeme kontaktovať vo veci aktivácie VIP zákazníckej karty a získania všetkých jej výhod. :)

(netýka sa partnerov, ktorí už svoje ID číslo majú)

V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte na nás obrátiť na tel. č. 0948 418 840

 

VÝHODY


Našim prianím je zlepšiť život ľudi tým, že im dáme možnosť používať každý deň pre seba i svoju rodinu kvalitné produkty podporujúce zdravie a krásu, nahradiť chemickú drogériu prírodnými produktami.

Produkty TianDe sú založené na starovekých čínskych, tibetských a altajských receptoch, ktoré sú preverené storočiami účinného používania. Pri výrobe sa využíva veľké množstvo prírodných ingrediencií. Prípravky sú vyrobené na základe najnovších vedeckých poznatkov. Náš sortiment je živý, neustále sa obnovuje tak, aby spĺňal meniace sa požiadavky  zákazníkov.

Ak ste už vyskúšali produkty TianDe a ste s nimi spokojní, ponúkame Vám možnosť zaregistrovať sa ako VIP zákazník.  Ak máte záujem o registráciu ako náš VIP zákazník, kontaktujte nás na info@mojetiande.sk, tel.: 0948 418 840, kde vám pomôžeme s registráciou, alebo si aktivujte kartu VIP zákazníka vyplnením vyššie uvedného formulára. Po aktivácii budete môcť využívať všetky výhody, ktoré korporácia TianDe ponúka (distribútorské ceny - zľava 35% z katalógových cien, promoakcie, darčeky, možnosť zapojiť sa do súťaží a ďalšie). Ak si prajete viac informácií, napíšte nám na e-mail info@mojetiande.sk alebo volajte tel. +421 948 418 840. 

Výhody členstva v klube TianDe

 • Registrácia je zadarmo.
 • V prípade potreby Vám pomôžeme s prvou objednávkou.
 • Nakupujte, kedy chcete alebo potrebujete - nemáte žiadne povinnosti pravidelných každomesačných nákupov.
 • Vyberajte si zo širokej ponuky TianDe s viac ako 500 výrobkami – produkty pre zdravie, výnimočné bylinné vložky , pleťová, vlasová a dekoratívna kozmetika, čaje a výživové doplnky.
 • V našom TianDe e-shope  máme väčšinu produktov skladom, radi vás privítame aj v našej  predajni v Bratislave.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a nakupovať produkty v akcii.
 • Máte nárok na všetky extra výhody pre registrovaných.
 

PONUKA SPOLUPRÁCE

TianDe ponúka i rozvoj vlastného podnikania. TianDe ponúka systém popredného mezinárodneho  franchisingu, ktorý zručene využíva inovatívne technológie online podnikania. Vytvárame profesionálne nástroje, ponúkame bezkonkurenčný marketingový plán a štedrý systém odmien. Ak máte akékoľvek otázky, s dôverou sa na nás obráťte. Sme tu pre Vás na tel. +421 948 418 840

Široký sortiment TianDe – obsahuje viac než 600 položiek. Jedná sa o vysokoobrátkový tovar dennej spotreby, ktoré uspokoja potreby celej rodiny. TianDe je búrlivo sa rozvíjajúca medzinárodná korporácia, ktorá si získala dôveru miliónov ľudí v Rusku,v krajinách Európy, Ázie, Afriky. Kvalita výrobkov zodpovedá najvyšším štandardom a je potvrdená mezinárodnými certifikátmi ISO, GMP a НАССР.

Hlavné výhody spolupráce s Tiande

 • registrácia je zadarmo
 • využívanie partnerských cien s vysokou zľavou
 • získavanie darčekov za objednávky
 • zaraďovanie sa do rôznych promoakcii
 • možnosť cestovania za výhodných podmienok
 • a mnoho ďaľších 

Ak máte záujem o spoluprácu so spoločnosťou Tiande, neváhajte vyplniť nasledujúci formulár, alebo nám napíšte na info@mojetiande.sk.  My vás následne budeme kontaktovať a poskytneme vám všetky informácie o možnosti spolupráce a taktiež vám pomôžeme s registráciou a prvým nákupom. 


Chcem spolupracovať s Tiande

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: