Starostlivosť o telo

Láskyplná starostlivosť tianDe

 


S tianDe sa môžete starať o celé telo - kliknite do mapy a najdete doporučené kozmetické výrobky tianDe!

 

foto_tiande_postavy-01

 

Po holení

citlivá pleť - vyrážky po holení - akné - čistenie pleti

Ako sa starať o mužskú pleť a ako zmierniť citlivosť pleti po holení? Kozmetika tianDe sa zameriava i na špecificky mužské problémy pleti. Odpoveď na otázku - čo aplikovať na vyrážky po holení - je použitie osvdčeného prírodného alunitu - kamenca, ktorý zastavuje krvácanie po holení, dezinfikuje citlivú pleť a tým zabraňuje tvorbe pupienkov po holení.

Osvedčeným prípravkom na ošetrenie holenej pleti je tiež pánsky regeneračný balzam po holení.

V toaletnej etue každého muža by nemal chýbať tiež skludňujúci antiseptický aloe gel, ktorý je lekárničkou pleti.

Trápi vašu mužskú pleť prejavy akné? Zamerajte sa na sadu Master Herb, ktorá svojím bylinným zložením cieli na akné

 

Vlasy

poškodené - padajúce - šedivé - suché a lámajúce sa - mastné - bez lesku - jemné - krepovité - nepoddajné  - lupiny - rozštiepené končeky

Pýtate sa - ako dodať vitalitu a silu vlasom? Alebo vás trápi niektorý zo zmienených vlasových problémov? Spoločnosť tianDe vyvinula produkty so zameraním na rôzne potiaže vlasov a pokožky hlavy. Vlasové šampóny, balzamy a ošetrujúce prípravky boli vyvinuté na podklade starodávných receptúr, doplnené poznatkami moderných technológií v kozmetike.

O vlasy poškodené, suché a lámajúce sa sa starajte šampónom s živým koreňom ženšenu a žen-šenovým balzamom z rovnakej rady.

Máte obavy z padajúcích vlasov?

Šampón s extraktom z huby ling zhi pôsobí preventivne a zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov. Dodajte starostlivosť vlasom, aby nepadali, vyživte vlasové korienky i pokožku hlavy umyvaním so šampónom s výtažkami z huby Ling Zhi. Účinnosť šampónu zvýšite kombinovaním s balzamom na spevnenie vlasových korienkov  z rovnakej rady Ling Zhi.

Chcete dodať skvelú starostlivosť vašim farbeným nebo ondulovaným vlasom? Šampón a balzam z rady Ling Zhi posilňuje vlasové korienky a preto má výborné výsledky pri používaní na vlasy farbené nebo ondulované.

Trápi vás nadmerné padanie vlasov?

Šampóny proti vypadávaniu vlasov z rady Master Herb boli vyvinuté podľa unikátneho receptu čínskej terapieTento šampón na padajúce vlasy s obsahom špeciálnej fyto zmesi aktivne zabraňuje padaniu vlasov a zároveň stimuluje rast nových vlasov. Pre maximalizáciu účinku sa doporučuje tento šampón používať spolu s balzamom na padajúce vlasy.

Ako podporiť rast vlasov? Nielen mužov trápi padanie vlasov - čo na ženskú plešinu a riedke vlasy u žien i mužov?

Vlasy môžu rásť i tam, kde boli predtým riedke vlasy alebo dokonca plešina - pýtate sa, ako je to možné? Séria Bio Rehab bola vyvinuta špeciálne pre pokožku s vypadanými vlasmi, kde sú však často zachované vlasové folikuly.

Tonikum na podporu rastu vlasov pôsobí na vlasovú folikulu a aktivuje rast vlasovZázvorový šampón - aktivátor rastu vlasov zároveň vyživuje a spevňuje vlasyMaska na vlasy - balzam - aktivátor rastu vlasov zastavuje vypadávanie vlasov, spevňuje vlasy, robí ich hustejšími a silnejšími.

Pýtate sa, ako predísť alebo zmierniť šedivenie vlasov? Chráňte vlasy pred šedivením, stresmi a vypadávaním - používajte preventívny šampón a balzam Recept starovekej Číny.

I pre vás, čo máte vlasy už z časti šedivé, odborníci tianDe vyvinuli šampón na šedivé vlasy, ktorý dokáže vrátiť farbu až 30% šedivých vlasov! Aplikácía šampónu spoločne s balzamom na šedivé a poškodené vlasy maximalizujete účinok šampónu.

Máte jemné vlasy, ktoré potrebujú dodať objem? Nezúfajte, šampón s obsahom Aloe oceníte vďaka schopnosti nadýchať a vitalizovať vaše vlasyŠampón používajte spolu s balzamom a vaše vlasy budú mať objem, lesk a prirodzenosť!

Pokiaľ máte mastné vlasy pri hlave, zato končeky vlasov sú suché a rozštiepené - aplikujte na vlasy zlatý zázvor šampón na rast a obnovu vlasov. Šampón spolu s balzamom normalizuje mazové žlazy, zabraňuje lámavosti vlasov a vzniku lupín.

Povedzte lupinám NIE! Šampón a balzam s extraktom z žen-šenu pôsobí ozdravne, čím zabraňuje vzniku lupínStresy a ďalšie faktory, ktoré pôsobia na vlasy, nebudú mať u vás šancu. Ženšenový šampón a balzam regeneruje a pomáha bojovať proti prejavom starnutia vlasov - šediveniu.

Skroťte svoje nepoddajné farbené vlasy! Starajte sa  šampónom s keratínom na farbené vlasy , u ktorého nie je nutné použiť kondicionér. 

Šampón Ovocná pochúťka účinne bojuje proti lámavosti vlasov, dodáva im starostlivosť a zdravý lesk.  

 Maska na vlasy s obsahom hadieho tuku bude vítaným pomocníkom v uhladení krepovitých vlasov!

 

séria typy balenia použitie
"Živý žen-šen koreň" šampón, balzam,
POŠKODENÉ - pre vlasy suché, poškodené, lámajúce sa
 Šampón - maska s keratínom šampón a maska
POŠKODENÉ - pre vlasy farbené,  suché, poškodené, lámajúce sa 

"Ling Zhi"

šampón, balzam PREVENCIA VYPADÁVANIA + REGENERÁCIA sezónne padajúce vlasy, prevencia vypadávania, starostlivosť pre farbené ondulované vlasy, celkové ozdravenie vlasov
"Master Herb" na padajúce vlasy šampón, balzam PADAJÚCEnadmerne padajúce vlasy v priebehu celého roku
"Bio Rehab" šampón, balzam, tonikum VYPADANÉ - riedke vlasy, mužská plešinaženská plešina
"Recept starovekej Číny" šampónbalzam PREVENCIA ŠEDIVENIAprevencia šedivenia vlasov, navracia pigment, zabraňuje nadmernému padaniu
"Master Herb" na šedivejúce vlasy šampónbalzam UŽ ŠEDIVÉ - obnova pigmentu - vrátenie pôvodnej farby až 30% šedivým vlasom
"Aloe Rich" šampónbalzam
JEMNÉ A SPLASNUTÉ - objemlesk vitalita vlasov, spevnenie vlasovej štruktúry
"Zlatý zázvor" šampón, balzam CELKOVE MASTNÉ VLASY alebo MASTNÉ PRI HLAVE + SUCHÉ A ROZŚTIEPENÉ KONČEKY - normalizácia mazových žliaz, zabraňuje vzniku lupínregenerácia

"Extrakt z ženšenu"

sada šampón + balzam

LUPINY A PREJAVY STRESU NA VLASOCH - obnovuje a spevňuje vlasy, bojuje proti šediveniuzabraňuje vzniku lupín 

"Ovocná pochúťka"
"Nežná šalvia"

šampón, kondicionér MATNÉ - dodáva leskzdravý vzhľad, zabraňuje lámaniu vlasov
"Maska hadí tuk" maska s hadím tukom KREPOVITÉ - uhladzuje a zjednocuje vzhľad vlasov, dodáva výživu, zabraňuje vysušovaniu vlasov

 

Pamätajte na to, že vlasy majú len z časti samoregeneračné schopnosti. Preto s nimi zachádzajte šetrne - po umytí ich zabaľte do ručníka a vodu z vlasov len ľahko vymačkajte, pretože mokré vlasy sú krehkejšie a ľahšie sa lámu - rozhodne ich divoko nešúchajte uterákom. Vlasy noste i rozpustené, nie iba zopnuté gumičkou. Dbajte na pestrú stravu a dostatok vitamínov a pokiaľ môžete, vyhýbajte sa stresom. Nezabúdajte - vlasy sú obrazom vášho vnútorného zdravia!

 

Zuby

zubný kaz - odkrývanie krčkov zubov - paradentóza - precitlivelosť chrupu  na horúce - studené  - kyslé - alergia na bežné zubné pasty

Spoločnosť tianDe vyvinula špeciálne zubné pasty, ktoré svojim obsahom napomôžu predchádzať alebo zlepšovať stav zubných a ďasnových problémov.

Predchádzajte zubnému kazu a zmiernite precitlivelosť svojich zubov pravidelným čistením prírodnou zubnou pastou s obsahom tekutého vápníka, ktorý vyplní drobné mikropraskliny v sklovine zubov. Sklovina zubov sa stáva celistvou a odolnejšou voči kazom a zuby nereagujú tak precitlivelo na horúce či studené alebo kyslé.

Trápia vás začínajúce problémy s ďasnami ako krvácanie alebo odkrývanie zubných krčkovZuby s boľavými alebo krvácajúcimi ďasnami čistite prírodnou zubnou pastou tianDe s výťažkami z bambusu, ktorý je antibakteriálny. Zubná pasta pôsobí proti krvácaniu ďasnien a bráni vzniku paradentózy. Neobsahuje chemické antiseptiká!

Na zažltnuté zuby a pigmentové škvrny na zuboch platí zubní pasta s obsahom perlového prášku. Pravidelným čistením touto zubnou pastou navrátite zubom ich prirodzenú belosť bez poškodenia alebo zničenia zubnej skloviny. Perlový prášok obsiahnutý v zubnej paste dodá zubnej sklovine minerály a spevní ju.

Pokiaľ problémom vašich zubov a ďasien je paradentóza, krvácanie ďasien a odkrývanie zubných krčkov vyberte si zubnú pastu ProDental, ktorá sa prírodnou cestou špičkovo stará o zuby a ďasná postihnuté paradentózou! Zubná pasta ProDental zmierňuje paradentózustimuluje hojenie a obnovu buniek, pôsobí protizápalovo, vyživuje minerálmi a vitamínmi vaše zuby a ďasná. Prírodná zubná pasta ProDental obsahuje výťažky z bylín, esenciálne oleje, antisepticky pôsobiace látky.

zubná pasta
obsahuje použitie
"Tekutý vápník"
minerálny vápník, bezpečné a jemné abrazivum oxid kremičitý
Poškodená sklovina, zubný kaz - zaceluje mikropraskliny v sklovine, predchádza zubnému kazu.
"Prírodná bambusová soľ"
antibakteriálny výtažok z bambusu, NEobsahuje chemické antiseptika
Prevencia paradentózy, krvácanie ďasien - svojou antibakteriálnosťou zabraňuje krvácaniu ďasien a predchádza vzniku paradentózy, prevencia vzniku zubného kameňa.

"Prírodné morské perly"

prírodný perlový prášok Obnova prirodzenej bielosti zubov - šetrné bielenie a odstránenie pigmentových škvŕn bez poškodenia alebo zničenia skloviny.
"ProDental" výťažky z bylín, esenciálne oleje, prírodné antiseptiká Paradentóza, krvácanie ďasien, odkrývanie zubných krčkov - zmierňuje paradentózu, pomáha zmierniť krvácanie ďasien, stimuluje hojenie a obnovu buniek, pôsobí protizápalovo, vyživuje minerálmi a vitamínmi.

 

Pleť

akné - mladá pleť - zvýšená citlivosť - vrásky - červené žilky - povädnuté rysy - kruhy pod očami - pigmentové škvrny -  vysušená - mastná pleť

problémy produkty tianDe
prejavy AKNÉ

Rada Master Herb bola vyvinutá špeciálne pre skľudnenie aknóznej pleti, obsahuje byllinné výťažky a ďalšie látky blahodárne pôsobiace na problematickú pleť. Aknóznu pleť ráno a večer vyčistite čistiacim gélom, ošetrite tvár pleťovou vodou, na problematické miesta nanášajte fytokorektor alebo krém na akné a jazvy, a pre hĺbkovú očistu pórov aplikujte čistiacu masku s ovocnými kyselinami a náplasť na nos.

 

MLADÁ pleť

Čistiaci gel "Zelený čaj" svojim zložením predchádza vzniku akné a reguluje mazovú rovnováhu pleti.

Mladá pleť, ktorá nesie stopy jazvičiek a nedokonalostí po akné, ošetrujte krémami a maskami s mucinom slimákov. Produkty tianDe s obsahom slimačieho sektrétu - silným antioxidantom, spôsobujú zjemnenie pleti, jej vyhladenie a redukuje i začínajúce vrásky.

zvýšená CITLIVOSŤ pleti Produkty rady Sheep placenta svojim zložením jemne pôsobí na pleť, obsahuje výťažky z ovčej placenty a výťažky z rastlín, ktoré majú ukľudňujúcí efekt. Pre citlivú pleť si môžete vybrať produkty ako - peelingnočný krém na vrásky a denný vyživujúcí krémkrém na očitónovacie krémy - obdoba BB krému. Nespôsobuje podráždenie pleti.
MASTNÁ pleť

Rada Phyto Code obsahuje produkty, ktoré čistia a tonizujú mastnú pleť, znižujú aktivitu mazových žliaz sťahujú rozšírené póry.

- Masky, ktoré pomáhajú normalizovať činnosť mazových žliaz, prečisťujú, zmatňujú a rozjasňujú pleť sú - rozpustná maska Perleťový pudervyživujúcí krém proti vráskám so zmatňujúcími účinkami.

VYSUŠENÁ pleť

Produkty rady Sheep placenta svojim zložením jemne pôsobia na vysušenú pleť a hydratujú ju, obsahujú výťažky z ovčej placenty a výťažky z rastlín, ktoré majú skľudňujúci a hydratujúci efekt. Pre vysušenú pleť si môžete vybrať produkty ako - peelingnočný krém na vrásky a denný vyživujúci krémkrém na očitónovacie krémy - obdoba BB krému. Nespôsobuje podráždenie pleti.

Pokiaľ máte unavenú, povädlú a suchú pleť, ošetrujte ju osviežujúcim hydratačným krémom Charm Aquterapia, ktorá má zvláčňujúci a skľudňujúci účinok. Obsahuje výťažky z legendárnych ázijských bylín.

- Masky, ktoré pôsobia blahodárne na vysušenú pleť a hydratujú ju sú - hydratačná pleťová maska na tvár Aloe a tiež hydratujíca maska na tvár a krk na vysušenú pleť s kyselinou hyaluronovou.

ČERVENÉ žilky - kuperóza

Collagen Active spevňujúca esencia proti kuperóze pomáha navrátiť cievam ich elasticitu, odstraňuje napätie pleti a uspokojuje kožu náchylnú ku kuperóze.

Slaviton fyto gel s obsahom prírodných výťažkov pôsobí na cievy, dodáva pružnosť krehkým cievam a tým účinne pôsobí proti cievnym zhlukom a červeným žilkám.

PIGMENTOVÉ škvrny

Citrónový peeling šetrne odstraňuje odumretú kožu, preniká do hlbších vrstiev pleti a napomáha zmierňovať viditeľnosť pigmentových škvŕn.

Vyhladzujúci krém na tvár Sheep Placenta pomáha zjednotiť vzhľad pokožky, zmierňuje pigmentáciu a účinky pri post akné.

- Pre zjednotenie vzhľadu pokožky a zmiernenie pigmentácie na tvár pravidelne aplikujte pleťové masky - maska na tvár Morský elixírmaska s extraktom ovčej placenty revitalizujíca maska na tvár a krk Ling Zhi

VRÁSKY na tvári, MIMICKÉ vrásky okolo  očí - masážny valček Mezoroller

 

 

Ruky

vysušená pokožka - lámajúce sa nechty - vráskavé ruky - pigmentové škvrny

Doprajte svojim rukám regeneráciu šetrnými prostriedkami tianDe so špeciálnymi ingredienciami ako sú  napríklad legendárny hadí tuk / olej, extrakty z ovčieho mlieka alebo placentyperlový prášok, extrakty z rastlín Ling Zhi alebo Aloe Vera a ďalšie.

Kladiete si otázku ako sa správne starať o svoje ruky a nechty? Potom robíte správne, lebo ruky sú tiež  našou „vizitkou“. Základom všetkej starostlivosti nielen o ruky je pravidelné ošetrenie peelingom a umývaním rúk pomocou umývacej soli.

Samozrejmosťou starostlivosti o suché ruky by mal byť vyživujúci a regenerujúci krém – na výber máte hneď z niekoľkých variant. Krém na ruky s obsahom ovčieho mlieka, ktorý intenzívne vyživuje a hydratujekrém na ruky s extraktom s aloe vera, ktorý má silné regeneračné vlastnostikrém s hadím tukom, ktorý obnovuje kožné bunky a stimuluje krvný obeh.

Lámajúce sa nechty môžu mať rôznu príčinu a tak je potrebné hľadať dôvody nelen v kozmetike alebo kozmeceutike, ale treba i v zložení stravy, v stresoch, ktoré prežívame, ale tiež v vplyve umývacích saponátov, ktoré nie vždy šetrne pôsobia na pokožku i životné prostredie. Ak hľadáte riešenie lámajúcich sa nehchtov – zhodnoťte svoju stravu a dostatok vitamínu B. Ruky s lámavými nechtami ošetrujte intenzivnym krémom s hadím tukom. Pokiaľ vás trápia lámavé nechty, zvážte zmenu umývacích prostriedkov na riad a prejdite na ekologické saponáty, ktoré sú šetrné nielen k pokožke ale i k životnému prostrediu.

I na vráskavé ruky existuje riešenie!  Z rady krémov tianDe sa na vráskavé ruky doporučuje omladzujúci krém na ruky s extraktom z Ling Zhi alebo krém na ruky s hadím tukom, ktorý obnovuje kožné bunky vráskavých rúk.

Zaujíma vás, ako utlmiť prejavy pigmentových škvŕnRuky s pigmentovými škvrnami ošetrujte omladzujúcim krémom na ruky s extraktom z Ling Zhi alebo krémom na ruky s placentou a perlovým práškom. Oba tieto krémy majú špeciálne zloženie a tým napomáhajú tlmiť škvrny na rukách. Nezabúdajte na pravidelné umývanie rúk pomocou umývacích solíošetrenie peelingom.

 

Mužská vitalita

zápaly močových ciest a ľadvín - časté nočné močenie  - prostata - povzbudenie libida, impotencia - zápaly pohlavnej sústavy

Vložky s obsahom bylín nie sú určené výhradne pre ženy. Svojim špeciálnym prírodným zložením sú vhodné predovšetkým ku stabilizácii pooperačných stavov a k podpore vašej stanovenej liečby zápalov močových ciest a ľadvín alebo zápalov pohlavnej sústavyIntenzívnu dennú vložku Energia bylín používajte pri zápaloch pohlavnej sústavy, obsahuje komplex 38 bylín, ktoré majú protizápalový a protikŕčový efekt, antiplesňové a antibakteriálne vlastnosti.

Denná vložka Jemná starostlivosť svojím zložením pôsobí na zápaly močových ciest a ľadvín. Obsahuje 38 druhov nadrtených bylín pre vaše dobré intimne zdravie!

Fytonáplasť Yaoshen pomáha riešiť problémy urologického charakteru, je účinná pri zápalových onemocneniach močovej, pohlavnej sústavy a častom nočnom močení. Táto ľadvinová náplasť tiež stimuluje sexuálnu funkciu, používa sa k prevencii impotencie a zvyšuje libido.

 

Intímne zdravie

denná i nočná starostlivosť - menopauza - urologické problémy - zápaly  pohlavnej sústavy - pooperačné stavy - povzbudenie libida

Vložky tianDe chránia ženu, nie oblečenie!

Používate intimny gel, ktorý pôsobí protizápalovo a môžete ho aplikovať i pri pooperačných stavoch.

Umývací gel pre intimnu hygienu tianDe používajte každodenne - ako prevenciu. Svojim bylinným obsahom prispieva k neutralizácii nepríjemných pachov, skľudňujeobnovuje pH a mikroflóru intímnych partií.

Povzbuďte svoje i partnerovo libido!
- starajte sa o svoje intimne zdravie používaním intimnych vložiek s mentolom a super tenkých intimiek s mentolom
- v sprche používajte vonné telové soli, ktoré jemne masírujú pokožku a tým stimulujú krvný obeh (aplikujte na pokožku tela, nie na intimne partie)
- prevoňte svoje telo mliekom po kúpeli  alebo ďalšími vôňami telových mliek

Starajte sa o svoje intímne zdravie používaním menstruačných vložiek a intímiek, ktoré obsahujú prírodné materiály, bavlnu a bylinné zložky. TianDe dámske vložky sú rozdelené do niekoľkých sérií - podľa použitia:

séria zloženie typy balení použitie

"Jemná starostlivosť"

suchý obklad z 38 bylín - priamo obsahuje sušené bylinky a minerál alunit (kamenec) intímna vložka z bylín,
balenie 1ks
suchý obklad z nadrtených bylín,
pre každodennú starostlivosť, podpora liečby zápalov močových ciest
a urologických problémov, proti baktériám a mykózam
"Nefritová sviežosť" fytokompozícia - výťažok z 19 liečivých byliniek, séria s aloe vera, séria s mentolom intimkyultra tenké intimkyintimky s mentolomultra tenké intimky s mentolomintimky s aloedenné nočné menštruačné vložky, rôzne balenia 10ks, 18ks, 20ks normalizuje pH pohlavných orgánov,
pre každodennú starostlivosťobnovenie mikroflóry pošvy, zlepšenie miestneho krvného obehu, upevňuje výsledky liečby, zlepšenie kvality intímneho života, séria s mentolom pre povzbudenie libida
"Energia bylín" unikátna fyto membrána s vysokou koncentráciou aktívnych zložiek z 49 bylín
bylinné intimne vložkydenné prírodné menštruačné vložkynočné menštruačné vložky s obsahom bylín, balenie 10ks, 20ks
účinky obdobné ako u Nefritovej sviežosti, SILNĚJŠIA koncentrácia, redukcia klimakterických prejavov - menopauzy, zvýšenie tonusu panvových svalov, zlepšenie kvality intímneho života, zotavenie
v pooperačnom stave
"Energia života" komplex z 38 liečivých bylín podľa receptúr tradičného čínskeho liečiteľstva
prírodná intimna vložka,
balenie 1ks
len ako KÚRA - v období
zotavovania alebo ako prevencia
, zmiernenie prejavov menopauzy,
silná koncentrácia liečivých bylín, protizápalové anti-kŕčové účinky, normalizácia miestneho tkaniva, cyklických procesov, reparácia mikroflóry, prevencia zápalu močového mechúra a hemeroidov

 

Použitie tianDe vložiek s obsahom bylín nenahradí vašu návštevu odborného lekára. Pri svojich zdravotných problémoch sa nespoliehajte, prosím, len na samoliečenie.

 

Keď bolí telo

bolesti chrbtice - v krížoch - opuchy a zápaly kĺbov - reuma - artritída - svalové a kostné bolesti - krehké cievy a cievne zhluky - kŕčové žily - pomliaždeniny - podvrtnutie - vykĺbenie - akútne bolesti - kŕče a svalové spazmy

oblasti

problémy produkty tianDe
KRVNÝ OBEH

KREHKÉ cievy, cievne ZHLUKY, KŔČOVÉ žily, HEMEROIDY, pomliaždeniny

SLAVITON gelový krém s obsahom prírodných zložiek blahodárne pôsobí na problémy ciev, ako sú krehké cievy a cievne zhluky, kŕčové žily, pomáha organizmu v rýchlejšom vstrebávaní modrín, mierni bolesť pomliaždenín a pôsobí proti hemeroidom.

SVALSTVO Svalové BOLESTI, POMLIAŽDENÉ a NATIAHNUTÉ svaly,
KŔČE a ZÁPALY

ORTOPHYT masážny gelový krém s obsahom prírodných zložiek blahodárne pôsobí na svaly, kĺby, kosti a chrbticu. Svojim zložením napomáha odstrániť zápaly, tlmí bolesť, urýchľuje hojenie a uvoľňuje kŕče.

ZHUI FENG transdermálna náplasť na svaly a väzy pôsobí protibolestivo, analgeticky, protizápalovo a protiopuchovo. Blahodárne pôsobí na bolestivé a natiahnuté svaly, svaly pomliaždené pri úraze, na kŕče a zápaly svalstva.

CHRBÁT A CHRBTICA

Bolesti CHRBTICE, bolesti V KRÍŽOCH,  PO ÚRAZE

Na chrbticu a celý chrbát: ORTOPHYT masážny gelový krém s obsahom prírodných zložiek blahodárne pôsobí na chrbticu, chrupavky, kosti, kĺby, svaly a väzy. Svojim zložením napomáha odstrániť zápaly, tlmí bolesť, urýchľuje hojenie a uvoľňuje kŕče.

Pomocník pri akútnej bolesti: WUTONG transdermálna náplasť prináša úľavu od bolesti, zmierňuje opuchy, pôsobí protizápalovo.

Bolesti v krížoch:
ZHUI FENG
 transdermálna náplasť ovplyvňuje svaly a väzy, pôsobí protibolestivo, analgeticky, protizápalovo a protiopuchovo.

YAOSHEN transdermálna náplasť podporuje ľadvinymočové cesty a prostatu. Blahodárne pôsobí pri zápaloch močovej a pohlavnej sústavy.

KĹBY A KOSTI

ARTRÓZA, ARTRITIDA,OPUCHY a zápaly kĺbov, REUMA, následky drobných úrazov - PODVRTNUTIE, VYKĹBENIE

ORTOPHYT masážny gelový krém s obsahom prírodných zložiek blahodárne pôsobí na kĺby, chrupavky, kosti, chrbticu, svaly a väzy. Svojim zložením napomáha odstrániť zápaly, tlmí bolesť, urýchľuje hojenie a uvoľňuje kŕče.

Pomocník pri akutnej bolesti: WUTONG transdermálna náplasť prináša úľavu od bolesti, zmierňuje opuchy, pôsobí protizápalovo.

JIAN KANG transdermálna náplasť pôsobí ako prevencia pred ochorením pohybového systému a zápalu kĺbov. Pôsobí protizápalovo, stimuluje výmenné procesy v kĺbovej dutine, zvyšuje rozsah pohybu v kĺboch.

AKÚTNE problémy
AKÚTNE bolesti, bolesti HLAVY, bolesti ZUBOV, NACHLADNUTIE

Pomocník pri akútnej bolesti: WUTONG transdermálna náplasť prináša úľavu od bolesti, zmierňuje ouchy, pôsobí protizápalovo.

Bolesti hlavy, zubov, posttraumatické bolesti:
ZHUI FENG transdermálna náplasť pôsobí protibolestivo, analgeticky, protizápalovo a protiopuchovo, tiež na bolesti hlavy, zubov, zmierňuje posttraumatické bolesti. Svojim zložením napomáha mierniť svalové problémy.

Nachladnutie

Používajte ako prevenciu, riešenie menších problémov alebo ako podporu liečby určenej vaším lekárom.

Postava

suchá kože - šupinatosť - celulitída- strie

problémy produkty tianDe
SUCHÁ koža a ŠUPINATOSŤ pokožky

sprchová umývacia soľ s kryštálikmi soli pôsobia ako jemný peeling, ktorý odstraňuje suchú kožu
peeling pre hĺbkové čistenie odstráni šupinatosť pokožky
telové mlieka po kúpeli dodajú pokožke vláčnosť a hydratáciu
telové soli s obsahom soli z mŕtveho mora alebo vulkanického popola hlbkovo detoxikujú pokožku a mineralizujú ju

CELULITÍDA

tri kroky pre redukciu celulitídy s chilli papričkami:
1. masážna soľ na celulitídu s obsahom oleja z chilli papričiek
2. krém na celulitídu s extraktom z chilli papričiek
3. maska na modeláciu brucha a redukciu celulitídy s extraktom s chilli papričiek
odvod toxínov zmenšenie objemu tukového tkaniva brucha pomocou modelujúcej masky
stimulácia lymfatického systému pomocou spevňujúceho gelu na celulitídu
kúpeľ s fytosoľou podporujúcou chudnutíie 
- pomáha organizmu zbaviť sa prebytočných tukov a tekutín

STRIE

vyhladenie jemných strií na bruchu a dekolte a zvýšenie pružnosti pokožky účinne napomáha Modelujúci krém Collagen Akciv  s obsahom kolagénu

 

 

 

Nohy a kolená

opuchnuté chodidlá - kolená a nohy - lymfatické a cievne problémy -  nadmerné potenie - plesne - popraskaná a olupujúca sa koža - modriny - mozole

Ťažia vás opuchnuté nohy, chodidlá alebo kolená? Uľavte svojim nohám správnou starostlivosťou!

Prvá pomoc pre opuchnuté nohy sú kúpele nôh. TianDe regeneračný fytokúpeľový gel Talasso odvádza toxíny z tela a regeneruje poškodenú kožu vrátane popraskaných piet. Druhý typ kúpeľov nôh - fytokúpeľ Čajovníkový strom sa zameriava na zmiernenie opuchov, zmiernenie potivosti nôh a prevenciu pliesní. Tretí typ kúpeľov nôh vhodný na opuchnuté chodidlá - soľná kúpeľ nôh levandula - účinne ukľudňuje pokožku a zbaví pocitu ťažkých nôh.
Druhá pomoc pre opuchy nôh je aplikácia detoxikačných náplastí na chodidlá, ktoré vyťahujú z tela toxické látky, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi a znižuje napätie nôh.
Tretia pomoc pre napúchajúce končatiny je pravidelná starostlivosť pomocou fyto gelu Slaviton, ktorý pôsobí na cievne steny, napomáha ich spevneniu a preniká so svojim prírodným účinkom do hlbokých podkožných vrstiev.

Je vaším problémom lymfatický a cievny systém nôh?

Obdobne ako u opuchnutých nôh je nutné lymfatický a cievny systém rozprúdiť posilniť, preto si preštudujte odstavec vyššie, zaoberajúci sa problémami opuchov nôh. Pravidelne aplikujte kúpele nôhdetoxikujte organizmus a nohy pomocou detoxikačných náplastí a posilnite cievne steny pravidelným ošetrením bylinným gelom Slaviton.

Existuje riešenie pre nadmerné potenie nôh? Zabráňte nepríjemnému zápachu nôh prírodnou cestou!

Prvý krok pri nadmernom potení nôh sú kúpele nôh - fytokúpeľ Talasso sa zameriava na zmiernenie potivosti nôh, zmiernenie opuchov nôh a prevenciu pliesní chodidiel. Druhý typ kúpela, ktorý reguluje nadmernou potivost chodidiel je soľná kúpeľ na nohy čajovníkový strom a Krém Deokontrola Dr. Taiga.
Druhým krokom je zabránenie nepríjemnému zápachu nôh - aplikujte na nohy prírodný alunit - kamenec vulkanického pôvodu ničiaci baktérie, ktoré sú pôvodcom zápachu.

Ako ošetrovať nohy postihnuté pliesňou? Ako zmierniť či úplně odstrániť plieseň z nôh?

Prvým krokom sú kúpele nôh - fytokúpeľ Talasso, který má trojitý účinnok - pôsobí proti pliesňam, zmierňuje opuchy nôh a reguluje nadmernú potivosť nôh. Druhý typ kúpele, ktorý aktívne pôsobí proti plesniam a regluluje nadmernú potivosť chodidiel je soľná kúpeľ na nohy čajovníkový strom.
Po kúpeli namažte celé chodidlá špeciálnym preventívnym krémom s hadím tukom, ktorý udržuje prirodzenú rovnováhu pH, dezinfikuje a predchádza vzniku kožných infekcií, znižuje zápach a potenie nôh.

Pekné chodidlá bez mozoľov a otlakov, popraskaná a olupujúca sa koža?

Prvá pomoc pre hrubú kožu nôh sú kúpele . TianDe Krém na popraskané päty regeneruje poškodenú kožu vrátane popraskaných piet. Druhý typ je kúpeľ nôh - fytokúpeľ Čínske byliny zmäkčuje kožu, mozole a otlaky.
Po kúpeli je vhodné na pokožku aplikovať peelingový prípravok,  ktorý odstraňuje odumreté bunky a kožu nôh. Peelingom ošetrenie nôh nekončí! Pokožku nôh riadne promažte kvalitným krémom alebo tukom. Na popraskané päty, olupujícíu sa kožu, mozole a otlaky si môžete vybrať z týchto krémov - tukov:
regeneračný krém na chodidlá s hadím tukom, výborne zvláčňuje kožu nôh a odstraňuje drobné poranenia a trhliny.
preventívny krém s hadím tukom, ktorý výborne zvláčňuje kožu nôh, pôsobí proti pliesniam, znižuje zápach a potení nôh.
krém na nohy s hadím tukom, výborne zvláčňuje kožu nôh, hojí drobné poranenia, deodoruje a pôsobí proti pliesniam.

 

ECO program

starostlivosť o domácnosť - ekológia

Umývací prostriedok na báze mydlového orechu - 100% prírodný prostriedok nielen na riad.

 

TianDe kozmeceutika nenahradzuje liečbu určenú Vaším lekárom. Produkty tianDe ale môžete bez obáv použiť ako prevenciu alebo ako podporu pri liečbe Vašich ochorení.  Kozmetika tianDe je vyrábaná podľa starodávnych receptúr čínskych, tibetských a altajských liečiteľov, obsahuje veľké množstvo prírodných látok, ktoré napomáhajú Vášmu organizmu k uzdraveniu. Návštevu Vášho lekára však nenahradia!