Volupta+ pre ženy, 2 ks 5 g_12.0b

Kód: 65301
11,10 € 9,25 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Potešenie do postele: prebuď svoju zmyselnosť s intímnym gélom Volupty +!

 Vytvorená pre ženy, bude sa páčiť aj mužom ...

Volupty + je intímny lubrikačný gél prírodného zloženia, ktorý pozitívne pôsobí na mechanizmy pohlavného vzrušenia. Tento prírodný lublikant má zosilňujúce účinky, jeho pôsobenie je založené na vysokej koncentrácii aminokyseliny L-arginín - Donator oxidu dusného. Intímny gél tiež podporuje normálnu mikroflóru intímnych partií ženy.

Prezentácia stimulačného lubrikantu Volupta+.

Ako káva prebúdza po nočnom spánku, tak intímny gél Volupty + prebúdza libido. Gél má prírodné zloženie a pôsobia na prirodzené mechanizmy sexuálneho vzrušenia. Jeho pôsobenie je založené na aminokyseline L-arginín. Vďaka nej sa v organizme spúšťa proces produkcie oxidu dusnatého (NO), ktorý vyvoláva uvoľnenie hladkého svalstva v cievnych stenách, rozširuje cievy, zaisťuje intenzívny prítok krvi do pohlavných orgánov. (Ďalej vám o mechanizmu pôsobenia arginínu a oxidu dusného povieme viac. - Poznámka) Mimochodom, na aktiváciu produkcie oxidu dusnatého je založené pôsobenie takých prípravkov, ako je viagra a jej analógy.

Volupty + pomáha dosiahnuť sexuálneho potešenia dokonca aj tým ženám, pre ktoré bolo predtým toto potešenie nedosiahnuteľné.

Vďaka Volupte + sa zmyselnosť prebúdza skôr ako zvyčajne a erotogénne zóny ľahko reagujú na nežné dotyky.

S Volupty + sa budete môcť zaradiť medzi tie šťastné, ktorí spoznali neuveriteľnú mnohohrannost sexuálnej rozkoše.

L-arginín sa používa aj v niektorých iných prípravkoch intímne kozmetiky, jedinečnosť Volupty + od TianDe spočíva v tom, že tu je táto aminokyselina vôbec prvýkrát ponúkaná v tak vysokom dávkovaní (5 mg v každej dávke, ktorá činí cca 1 g) a v kombinácii s takými zložkami, ako je kyselina mliečna, panthenol, alantoín a mentol.

Vďaka panthenolu, alantoín a mentolu má intímny gél vyvolávajúce vzrušenie tiež funkciu lubrikantu (lat. Lubrico - robiť hladkým, klzkým). Lubrikant zvlhčuje pohlavné orgány a výrazne zlepšuje samotný proces sexuálnej interakcie tým, že zaisťuje dokonale kĺzanie. Individuálne zvláštnosť gélu Volupty +: stará o intímne mikroflóru slizníc vďaka obsahu kyseliny mliečnej.

Volupta + je vytvorená špeciálne pre ženy, avšak aj muži tento produkt ocenia, a to nielen preto, že uspokojenie partnerky zvyšuje kvalitu pohlavného života. Základom sexuálneho vzrušenia (u ženy aj mužov) je rovnaký mechanizmus - zvýšenie prítoku krvi do pohlavných orgánov, čo v tomto prípade zaisťuje oxid dusnatý. Preto sa produkt Volupty + odporúča nielen ženám, ale aj mužom, a to ako spoločne, tak jednotlivo.

Volupty + zvýši nielen kvalitu sexu, ale aj kvalitu života! Orgazmus - to nie je len potešenie. Z hľadiska medicíny a fyziológie sa jedná o skutočné terapeutické a profylaktické ošetrenie. Je to všetkým dostupná forma prevencie neuróz a depresií. Naviac je orgazmus sprevádzaný prílivom krvi do malej panvy (s následným odlevom), čo dokáže súbežne s potešením vyriešiť vážne mužské a ženské zdravotné problémy, prípadne týmto problémom predchádzať.

Podľa štatistík len 50% žien zažíva orgazmus:

  • Volupty + stimuluje orgazmus u tých žien, ktoré majú problémy s jeho dosiahnutím
  • Volupty + urýchľuje nástup orgazmu, prispieva k tomu, že prežitok je výraznejší, hlbší a dlhší
  • Volupty + pomôže partnerom dosiahnuť simultánneho orgazmu

U vás už je všetko v poriadku? S Volupty + to bude ešte lepšie!

Podľa štatistík len 20% žien zažíva orgazmus pravidelne a ďalších 30% - občas. Zvyšných 50% ho zažíva zriedka alebo vôbec.

Pričom u väčšiny mužov problémy s dosiahnutím orgazmu nevznikajú. Lekár-sexuológ Alfred Kinsey, ktorý študoval sexuálny život miliónov ľudí, dospel k záveru, že u zástupcov silnejšieho pohlavia dôjde k ejakulácii v priebehu dvoch minút po vaginálnej penetrácii vo viac ako polovici všetkých sexuálnych stykov. Zatiaľ čo u žien, podľa výskumu Dr. Kinsey, sa šanca zažiť orgazmus pomaly zvyšuje v priebehu 25 rokov, počnúc pubertou, ale ani na samotnom vrchole nedosahuje jeho pravdepodobnosť ani 90%.

Z generácie na generáciu sa odovzdáva názor, že ženy, ktoré nezažívajú orgazmus, sú frigidné. Avšak výskumy tento mýtus vyvracia! Moderné vedci vyčleňujú mnoho dôvodov anorgazmia, ale za jeden z hlavných je považovaná nevhodná sexuálna stimulácia v dôsledku neznalosti anatomických zvláštností. Najcitlivejším pohlavným orgánom je u žien klitoris, avšak k pohlavnému styku dochádza najčastejšie v polohách, v ktorých je tento stimulovaný len slabo, pričom dodatočnú stimuláciu klitorisu pár nepraktizuje. V dôsledku toho sa ženský orgazmus vyvíja pomalšie, počas dlhšieho časového úseku a je menej predvídateľný.

Volupta + je povolaná skrotiť rozmarný ženský orgazmus tak, aby bol dosiahnuteľný pre všetkých!

Intímny gél stimuluje orgazmus u žien, ktoré majú problémy s jeho dosiahnutím.

Dokonca, aj keď sa radíte medzi tie, ktoré žiadne problémy nemajú, tak nechcieť dosahovať ešte väčšieho potešenie by bolo divné, súhlasíte? Volupty + urýchľuje nástup orgazmu, přispává k tomu, že prežitok je výraznejší, hlbší a dlhšie trvajúce!

Volupty + pomôže partnerom dosiahnuť vyvrcholenie spoločne! Autor erotický diel, tuniský básnik šejk Nafzávi vo svojej knihe "Vonná záhrada pre potechu duše" odporúčal mužom: "Všetkými spôsobmi hľadajte, aby sa semeno vylievali spoločne so zasténáním ženy, pretože v tom je tajomstvo lásky". Sexuológ Alfred Kinsey hovoril, že spoločný orgazmus je to najvyššie potešenie, ktoré môžu partneri zažiť. Rozsiahla štúdia, vykonávaná vedeckým časopisom o sexuálnej medicíne, preukázala, že partneri, ktorí pravidelne dosahujú spoločného orgazmu, sú šťastnejší a vo vzťahu spokojnejší.

Volupty +: základom vzorca je objav v oblasti medicíny, ktorý získal Nobelovu cenu!

L-arginín stimuluje produkciu oxidu dusnatého, čo spôsobuje mocný príliv sexuálnej energie a zvyšuje pohlavné vzrušenie

Kryštalický mentol stimuluje nervové zakončenia, prispieva k zlepšeniu prirodzenej lubrikácie a tiež zvyšuje vstrebávanie arginínu Kyselina mliečna udržuje normálnu hladinu pH a rovnováhu intímne mikroflóry

Panthenol a alantoín hydratujú, zjemňujú sliznicu a zabraňujú vzniku podráždenia

L-arginin a oxid dusnatý
Základom pôsobenia gélu Volupty + sa stal objav vedcov, ktorí získali v roku 1998 Nobelovu cenu za odhalenie úlohy oxidu dusnatého vo fungovaní kardiovaskulárneho systému - F. Murada, R. Furchgott, L. Ignarro. Preukázali, že uvoľnenie oxidu dusnatého do krvného riečišťa vedie k uvoľneniu hladkého svalstva ciev, vďaka čomu dochádza k zväčšeniu ich priesvitu a k zlepšeniu celkového prekrvenia. Bolo tiež zistené, že v ľudskom organizme je východiskovým materiálom pre reprodukciu oxidu dusnatého aminokyselina arginín.

 

Hlavnou účinnou zložkou Volupty + je L-arginín, ktorý spúšťa produkciu oxidu dusnatého. Oxid dusnatý rozširuje cievy pohlavných orgánov (tento mechanizmus je široko využívaný v kardiológii) a vyvoláva intenzívne prítok krvi a sexuálne vzrušenie.

V mladom veku je L-arginín obsiahnutý v organizme v potrebnom množstve, ale už vo veku 33-35 rokov úroveň tejto životne dôležité aminokyseliny začína klesať (a toto je jeden z dôvodov utlmenie sexuálne funkcie). Doplnenie jej množstvo pomoci orálne užívaných prostriedkov je nesmierne ťažké - arginín sa zle vstrebáva v žalúdku a črevách. Zato ale je ideálne absorbovaný sliznicami pohlavných orgánov.

 

Kryštalický mentol - Mentol podporuje lepšie vstrebávanie arginínu, ako aj produkciu vaginálneho sekrétu, dokonca aj keď sa Volupty + aplikuje nie do vagíny, ale na klitoris. Pre Volupty + bolo zvolené optimálne dávkovanie mentolu: 0,85 mg na 1 g gélu (1 g = 1 aplikácie). Experimentálne cestou bolo preukázané, že vyššie koncentrácie môžu vyvolať nepríjemný pocit pálenia, a to najmä u mladých žien s ešte veľmi citlivým epitelom klitorisu. Pričom toto dávkovanie je dostačujúca pre stimuláciu nervových zakončení s následným zvýšením miery prirodzené sekrécie u žien zrelého veku, pretože vo Volupty + je použitá kryštalická forma mentolu, ktorá sa vyznačuje výrazným účinkom.

Panthenol, allantoin
Účelom použitia týchto zložiek je zabezpečenie pocitu pohodlia pri pohlavnom styku vďaka zvlhčenia, zmäkčenie slizníc a tiež predchádzanie možnému podráždeniu. Okrem toho panthenol prispieva k hojeniu prasklín a iných poškodení sliznice.

Kyselina mliečna
Kyselina mliečna je hlavnou zložkou vaginálneho sekrétu každej zdravej ženy a je zodpovedná za normálne rovnováhu intímne mikroflóry, vytvára optimálne podmienky pre ochranu citlivých oblastí pred patogénnymi mikroorganizmami. Vďaka kyseline mliečnej je gél Volupty + veľmi jemným prípravkom, ktorý plní svoju hlavnú funkciu a zároveň podporuje prirodzenú mikroflóru pohlavných orgánov.

Pravidelné používanie Volupty + je doporučovaná pre násobenie účinku.
Tento prípravok je kompatibilný s kondómami a ďalšími výrobkami z latexu.
Má prirodzenú vôňu mentolu a je chuťovo neutrálny.

Každé balenie vystačí až na 10 aplikácií *! * Pre jednu aplikáciu postačí 1 g gélu Volupty +

Spôsob použitia
Vytlačiť na prst jeden "hrášok" gélu (asi 1 gram) a aplikovať na sliznicu v spodnej časti klitorisu, v mieste, kde sa stretávajú malé pysky ohanbia, asi 5-10 minút pred pohlavným stykom. Pre zvýšenie príjemného účinku sa má tento proces sprevádzaný sexuálne stimuláciou: dotyky, hladením, bozkávaním a ďalšími prvkami predohry - žiadny automatizmus!

Poznámka: energické roztieranie gélu nie je najvhodnejším postupom! Namiesto toho umiestnite ukazovák na najvyšší vyčnievajúci bod klitorisu a jemne ho ohnite. Vznikne niečo ako háčik, ktorý môže dosiahnuť na nervové vlákna, ktoré sú umiestnené priamo pod klitorisom. Od nich sa bude vzrušenie šíriť hlbšie.

Po nanesení Volupty + vzniká pocit chladu, mierneho brnenia - to sú prejavy pôsobenia mentolu. Potom dochádza k absorpcii L-arginínu, sprevádzané prekrvením klitorisu a pohlavných orgánov, zvýšením sexuálnej túžby. Krvou naplnené cievy zvyšujú citlivosť genitálií, čo spôsobuje príjemný pocit sa zvyšujúcou sa schopnosťou dosiahnuť vyvrcholenie.

Nie je ťažké uhádnuť, že pôsobenie Volupty + zasiahne počas pohlavného styku oboch partnerov. Avšak muž môže použitý gél tiež pred stykom. Najúčinnejšia je aplikácia Volupty + na sliznicu žaluďa, práve tu sa aktívne zložky prípravku najlepšie vstrebú a budú stimulovať povrch tkanív, čo spôsobí zvýšený prítok krvi.

Doba pôsobenia Volupty +

 - Doba pôsobenia bude u každej ženy individuálne, aj keď existuje všeobecná tendencia k tomu, že príjemné pocity, ktoré gél vyvoláva, pretrvávajú po dobu najmenej 30 minút. V niektorých prípadoch aj dlhšie. Ak je to nutné, je možné gél použiť opakovane.

Kondóm Volupte + neprekáža! Prípravok je vyrobený na vodnej báze a je kompatibilný so všetkými produktmi z latexu.

Zvyšujúci sa účinok používania Volupty +  - Môže žena očakávať po použití Volupty + okamžitý výsledok? Všetko závisí na nej samotnej - na jej veku, hormonálnym stave a tiež na tom, či žena, ale tiež aj jej partner, poznajú jej individuálne pohlavné citlivosť. Niektoré ženy cítia výrazné zlepšenie už v priebehu prvého použitia. Ale väčšina uvádza kumulatívny účinok - čím dlhšie budete Volupty + používať, tým výraznejšie budú vaše prežitky.

Imbilding s Volupta+ alebo intímne „svaly lásky“!

Sex je zdrojom nielen potešenie, ale aj zdravie. Obyvatelia starovekej Číny a Indie to dobre vedeli: pohlavné orgány boli považované za korene života, prepojené so všetkými ostatnými žľazami a orgánmi, najmä s epifýza a hypofýzou, s obličkami, pľúcami a srdcom.

Oblasť rozkroku, ktorá zahŕňa konečník a genitálie, taoisti nazývali dolnej membránou. Čínsky názov hrádze - huiyin - označuje miesto zhromažďovanie všetkej energie (bod huiyin). Rozkrok funguje a zbiera životnú energiu ako čerpadlo. Na prácu tohto "čerpadla" má vplyv možnosť ovládať intímny svaly - "svaly lásky".

Bod huiyin - to sú "dvere", prostredníctvom ktorých životná sila vstupuje do ľudského tela, ale môže cez ne za určitých podmienok aj ľahko unikať a oslabovať tak telesné orgány. Steny (svaly) vagíny musí byť dostatočne silné, aby zabezpečili prúdenie a nárast životnej sily. V mladosti sú pevne stlačené, ale s vekom, a pri absencii tréningu dochádza k ich ochabovaniu. To je obzvlášť viditeľné u dospelých žien po pôrodoch, ktorých svaly sa tenšie, ochabujú.

Pri znížení tonusu intímnych svalov dochádza k narušeniu prekrvenie orgánov malej panvy a to je potom príčinou mnohých chorôb. Veľmi dôležité je tiež to, že správna funkcia intímnych svalov prispieva k produkcii ženských hormónov, ktoré predchádza vzniku a napomáhajú odstránenie rôznych chorôb, ktoré súvisia so zhoršením hormonálnej hladiny v tele. V intímnych svaloch sa nachádza veľmi veľa erotogénnych zón a tak ak sú ochabnuté a nemajú dostatočný tonus, je dosiahnutie orgazmu veľmi problematické. Preto, okrem spoľahlivého funkcia prispieva zlepšenie tonusu intímnych svalov tiež k riešeniu problému anorgazmia u žien.

Intímne svaly, ako každé iné, vyžadujú tréning. Športovcom, ktorí sa venujú kulturistike, pomáhajú dosiahnuť úspechy L-arginín a oxid dusnatý (NO). Tieto látky priamo súvisí so svalmi, ich budovaním a fungovaním: NO rozširuje cievy, čím sa zvyšuje prítok krvi do svalov a zlepšuje sa aktívny prísun nevyhnutných živín.

 

Keď L-arginín a oxid dusnatý dokážu premeniť na väčšie a tvrdšie svaly atlétov, potom zvládnu aj spevnenie svalov vo "strategických oblastiach"!

Volupty + má za úlohu vyrovnať šance na orgazmus u žien i mužov, ktorí ho dosahujú s pravdepodobnosťou až 98%.

Klitoris - to je "elektráreň" ženského orgazmu. Klitoris má viac ako 8.000 nervových vlákien, ktoré sú prepojené s intímnymi svaly.

Pôsobenie na klitoris je najúčinnejší spôsob "uvedenie do chodu" všetkých svalov vo vagíne (nie náhodou sa jeho latinský názov "kleitoris" prekladá ako "kľúč").

Mnohí veria, že veľkosť klitorisu je obmedzená na jeho vonkajšiu časť a tento má len 2,5-4 cm na dĺžku a cca 3 mm hrúbky. V skutočnosti je to takmer desaťkrát toľko! Na povrchu sa nachádza len malá hrčka, zatiaľ čo hlavná časť je vo vnútri a je tvorená tenkými reťazci vlákien. Klitoris - to je "elektráreň" ženského orgazmu. Má viac ako 8.000 nervových vlákien - viac než akákoľvek iná časť ľudského tela - pričom spolupracuje s 15.000 nervových vlákien, ktoré inervujú celú panvovú oblasť. Dokonca aj to, čo sexuológovia popisujú ako bod G, je len zadná časť klitorisu.

Ak sa pozrieme na všetky zložky tohto ženského pohlavného orgánu, uvidíme kavernózna telesá malých pyskov, hlavičku a telo klitorisu, "ústie" močovej trubice a pošvy. Vo výsledku sa ukazuje, že ženy, rovnako ako muži, majú veľa kavernóznych tkanive, ktoré sú schopné stoporenia pri zaplnení ich dutín krvi. Táto podobnosť štruktúry tkanív naznačuje funkčné podobnosť, ba čo viac, svedčí o podobnosti klitorisu a penisu. Štúdie ukázali, že ak muži môžu mať dostatočne silnú erekciu, potom v 98% prípadov môžu tiež zažívať orgazmus.

Klitoris, ako mužský penis, potrebuje na dosiahnutie orgazmu byť v stave erekcie. Vďaka L-arginínu Volupty + stimuluje erekciu klitorisu a približuje ženu k 98% pravdepodobnosti dosiahnutie orgazmu (vyrovnáva šance žien a mužov)

Avšak, môže sa stať, že Volupty + pôsobí, avšak miera vzrušenia ženy je nižšia, než úroveň potrebná na dosiahnutie plnohodnotného sexuálneho uspokojenia. V tomto prípade je potrebné aj naďalej používať Volupty +, aby ste "vypracovali" a uviedli do tonusu intímne svaly. Predstavte si, ako vyčerpané sú svaly po odstránení sadry zo zlomenej ruky alebo nohy. A to len po 1-2 mesiacoch s nedostatočnou záťažou. Budete potrebovať ešte niekoľko mesiacov, aby sa atrofovanej svaly vrátili do normálu. Obnovenie intímnych svalov tiež vyžaduje čas - čas naplnený usilovným cvičením s Volupty +, čo vám úprimne prajeme!

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pre zdravie
Body: 12.0
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
8x
4
1x
3
2x
2
2x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: