Telová fytonáplasť Zhui Feng Forte (4ks)_2.3b

Kód: 30106
4,30 € 3,58 € bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetická telová fytonáplasť Zhui Feng Forte

Zhui Feng Forte má zosilnený účinok proti bolestiam a zápalom svalov.

Športové tréningy, fyzická námaha, poranenia a natiahnutia svalov – to všetko môže viesť k nepríjemným pocitom v tele (natiahnuté a ztuhnuté svaly). Prírodné zložky v zložení prípravku pomáhajú odstrániť pocit diskomfortu vo svaloch, navráti pocit radosti z pohybu, prebudí vnútornú energiu a stimulujú k činnosti. Má analgetické a antizápalové účinky, zmierňuje bolesť v svaloch a podporuje priepustnosť ciev. Vhodné pri svalovej horúčke, artritíde, osteochondróze, reumatizme, ischiase, tak isto zmierňuje bolesti zubov.

Použitie: Pred použitím náplasti je treba starostlivo očistiť a odmastiť tú časť pokožky, kde bude prípravok pôsobiť. Naneste fytonáplasť „Zhui Feng Forte“ od TianDe na problematické miesto (kĺby, křížovú oblasť chrbtice, boľavé míesto). Nechajte pôsobiť maximálne 12 hodín. Používajte každý deň po dobu 7-10 dní.

 
Tip: Na obale náplaste „Zhui Feng Forte“ sú vyobrazené ryžové plantáže. Ich vlnité línie tiahnuce sa do diaľky pripomínajú konštrukciu svalov ľudského tela. Tento obrázok znázorňuje základné účinky fytonáplasti.
 
Upozornenie: nie je určené pre deti a tehotné ženy. Nepoužívať pri zápalových procesoch pokožky, pri individuálnej neznášanlivosti jednotlivých ingredientov a pri porušení celistvosti pokožky.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pre zdravie
Body: 2.3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
4x
4
3x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: