Telová fytonáplasť Zhui Feng Forte (4ks)_2.3b

Kód: 30106
8 hodnotení
Značka: TianDe
4,30 € 3,58 € bez DPH
Skladom

Po vypredaní skladových zásob centrála TianDe očakáva mimoriadny výpadok týchto náplastí a ďalšie naskladnenie je avizované až v mají 2023.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetická telová fytonáplasť Zhui Feng Forte

Zhui Feng Forte má zosilnený účinok proti bolestiam a zápalom svalov.

Športové tréningy, fyzická námaha, poranenia a natiahnutia svalov – to všetko môže viesť k nepríjemným pocitom v tele (natiahnuté a ztuhnuté svaly). Prírodné zložky v zložení prípravku pomáhajú odstrániť pocit diskomfortu vo svaloch, navráti pocit radosti z pohybu, prebudí vnútornú energiu a stimulujú k činnosti. Má analgetické a antizápalové účinky, zmierňuje bolesť v svaloch a podporuje priepustnosť ciev. Vhodné pri svalovej horúčke, artritíde, osteochondróze, reumatizme, ischiase, tak isto zmierňuje bolesti zubov.

Použitie: Pred použitím náplasti je treba starostlivo očistiť a odmastiť tú časť pokožky, kde bude prípravok pôsobiť. Naneste fytonáplasť „Zhui Feng Forte“ od TianDe na problematické miesto (kĺby, křížovú oblasť chrbtice, boľavé míesto). Nechajte pôsobiť maximálne 12 hodín. Používajte každý deň po dobu 7-10 dní.

 
Tip: Na obale náplaste „Zhui Feng Forte“ sú vyobrazené ryžové plantáže. Ich vlnité línie tiahnuce sa do diaľky pripomínajú konštrukciu svalov ľudského tela. Tento obrázok znázorňuje základné účinky fytonáplasti.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pre zdravie
Body: 2.3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: