DARČEK - 4x Telová fytonáplasť Yaoshen Forte (2ks)

Kód: D-30111X4
26 € 21,67 € bez DPH
NEPREDAJNÉ

Detailné informácie

Podrobný popis

Yaoshen Forte - Kozmetická telová fytonáplasť

Pomáha navrátiť sebavedomie a vieru vo vlastné sily.

Používa sa na posilnenie ľadvín a močového systému, pri zápalových ochoreniach močovej a pohlavnej sústavy, častému nočnému močeniu.

Aktívne zložky náplasti "Yaoshen forte" majú blahodarný vplyv na stav obličiek a vylučovaciu sústavu.  Zloženie náplasti "Yaoshen forte" je teraz ešte účinnejšie - 19 aktívnych zložiek, medzi ktoré patria rôznorodé výťažky oleja, majú cielený rad účinkov. Jednou z hlavných výhod transdermálnej terapie je skutočnosť, že účinné látky sa dostávajú tam, kde je potrebné.Odporúčame používať:

- Pri bolestiach v dolnej časti chrbta, pri bolestiach ľadvín

- Pri častom nočnom močení

- Pri prevencií ochorenia prostaty

Použitie: Pred použitím náplaste je potrebné miesto starostlivo očistiť a odmastiť. Nalepte fytonáplasť na body, ktoré sa nachádzajú v bezprostrostrednej blízkosti ľadvín. Nachádzajú sa v oblasti krížov vo vzdialenosti asi 3-5 cm zľava a zprava od chrbtice. Najlepšie je nanášať „Yaoshen forte“ pred spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplasť odstrániť. Kúra by mala trvať 10 dní.

Na balení fytonáplastí „Yaoshen forte“ je vyobrazený mohutný vodopád, ktorý v podobe mnohopočetných potôčkov stéká do údolia. Toto podobenstvo výstižne znázorňuje špecifiká účinkov fytonáplastí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: