To najlepšie pre vašu rodinu je Moje TianDe

KOZMETIKA TIANDE ČERPÁ SÍLU Z BYLÍN ALTAJE, TIBETU A ČÍNY

Produkty TianDe vychádzajú zo starých tradičných prírodných receptúr, ktoré ľudstvo liečia podľa východných kultúr už vyše 5000 tisíc rokov. Na základe altajskej, tibetskej a čínskej medicíny a postupov kombinácia aktívnych zložiek harmonizuje telo ako aj psychický stav človeka. Mnohé výrobky obsahujú väčší počtet účinných látok ako je bežné v našom zdravotníctve.
 

ZDRAVÁ ALTERNATÍVA

Produkty podľa originálnych, tisíce rokov starých receptúr Tibetu, Číny a Altaja pôsobia komplexne, harmonizujú a čistia telo, stimulujú bunky nášho tela znovu k činnosti a dodávajú energiu. Pomáhajú podporiť imunitu a bunkovú obnovu tela. Účinne odstraňujú bolesť a rieši problémy s pokožkou, vlasmi, zubami a celulitídou. Pomáhajú podporiť funkciu vnútorných orgánov a obehového systému.

 

ŠOKUJÚCA ÚČINNOSŤ

Pôvodná receptúra je založená na tradičnej čínskej medicíne. K spracovaniu sa ale používa moderná západná technológia a nanotechnológie. Produkty TianDe obsahujú až 30% účinných látok (oproti maximálne 5% v bežne dostupnej kozmetike). Vysoká kvalita produktov TianDe je potvrdená medzinárodnou certifikáciou ISO 9001:2000. Kozmetika TianDe nie je testovaná na zvieratách a má navyše GMP (Good manufacturing practice - Správna výrobná prax - Certifikát GMP je udelovaný iba výrobcom, ktorí dodržujú tzv. podmienky správnej výrobnej praxe.

 

altaj_1 (1)

 

UNIKÁTNE ZLOŽENIE

Produkty TianDe majú vo svojom zložení vzácne prírodné ingrediencie z liečivých rastlín, éterických olejov, minerálov a ďalších unikátnych zložiek (ženšen, zázvor, aloe, slimačí mucín, hadí tuk, vzácne hríby či hodváb, biozlato, koloidné striebro, perly, fucoidan a mnohé ďalšie).

 

SKVELÉ CENY A BONUSY

Produkcia TianDe zaručuje vysokú kvalitu za nízku cenu. Všetkým registrovaným zákazníkom totiž ponúkame možnosť nákupu za distribútorské ceny a možnosť získania skvelých bonusov. Registrujte sa tu. S produktami TianDe si môžete za zlomok ceny dopriať starostlivosť porovnateľnú s profesionálnym ošetrením v kozmetickom salóne, wellness či terapeutickou liečbou.


Tiande atívne zložky (1)

 

KAŽDÝ DEŇ SA K MOJE TIANDE PRIDÁVAJÚ STOVKY ĽUDÍ, ABY ZÍSKALI:

>> ZDRAVIE, krásu a mladosť pre celú svoju rodinu

>> VÝHODNÉ CENY a odmeny za nákupy, darčeky a bonusy

>> OSOBNÉ PORADENSTVO zdarma

>> PASÍVNY PRÍJEM a možnosť profesionálnej spolupráce

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie