ŠPECIÁLNA AKCIA - Zaregistruj nováčika a ziskaj ODMENU pre vás oboch!

Kód: NOVACIKAKCIA
0 € 0 € bez DPH
Nepredajné

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecialna akcia pre teba a tvojho priateľa alebo známeho! Ziskaj zľavu nielen pre seba ale aj pre svojich známych, ktorí svoje ID číslo v TianDe ešte nemajú!
 
Obdarujeme každeho kto zaregistruje svojho priateľa (nováčika) k nám do eshopu www.mojetiande.sk a ten nakúpi za minimálne 50bodov v prvom registračnom nákupe. 
ODMENU v podobe zľavy na nakup v hodnote 4€ získate VY, avšak odmenu nezískavate len vy, ale aj Vaš novoregistrovaný partner, a čo viac, jeho zľava je dokonca v hodnote až 8€ na jeho ďalší nakup v podobe zľavoveho kupónu! Keď si to zhrnieme, Vaš priateľ teda získa po vytvorení tiande ID čisla nielen možnosť nakupovať v partnerskych cenách, ale teraz navyše získa aj ďalšiu zľavu na jeho nasledujúci nákup v hodnote až 8€. Vy získavate zľavu v hodnote 4€.
Nieje to skvelé? Toľko zliav na kope, hneď je väčšia radosť nakupovať!
A viete čo je ešte na tejto akcii perfektné? Že takýchto priateľov-nováčikov môžete priniesť k nám do TianDe až 5, takže Vaša zľava sa môže vyšplhať až na rovných 20€! (5x4€ =20€).
 
 
Čo treba urobiť?
 
1) V prvom kroku vytvorte Vašmu nováčikovi TianDe ID číslo, (pokiaľ to zatiaľ neviete, obráťte sa na Vašu kontultantku, ktorá vás do TianDe priviedla alebo nám zavolajte na našu infolinku (0948 418 840) a my vám s tým pomôžeme)
 
2) Následne nováčika zaregistrujte na náš eshop www.mojetiande.sk
 
3)Urobte nákup za minimálne 50bodov (Nezabudnite počkať na úpravu registračneho nákupu)
 
4) Po zaplatení objednávky, nováčik obdrží zľavový kupón na ďaľši jeho nákup v hodnote 8€. A vy tým získate zľavu v hodnote 4€.
(Zľavove kupóny pre vas oboch budu rozposielané do maximalne troch dní po zaplatení registračnej objednávky)
 
 
 
Takáto AKCIA sa tak skoro opakovať nebude, preto nevahajte a oslovte čo najskôr svojich znamych (najviac 5) a ukažte im aké su produkty TianDe účinne a užasne.
 
Naši zákaznici nám neustále hovoria ako im TianDe produkty pomohli, ale je ešte množstvo ľudí, ktorí o TianDe zatiaľ nevedia.
Ďakujeme, že s nami pomáhate sebe a aj iným.
 
 
Váš tím eshopu MojeTianDe :-)
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: